#Článok 9

Servis pre podnikateľov

Servis pre podnikateľov

Rád by som Vám predstavil nový servis, ktorým pomáhame podnikateľom na celom Slovensku.

O čo ide?

Čo by ste povedali na to, ak by vašej firme bola priamo pridelená osoba alebo tím ľudí, ktorí sa budú starať o vaše portfólio poistných zmlúv? Pravidelne ho servisovať, riešiť poistné udalosti a ďalšie úkony… Okrem toho by Vám vyriešili výhodný leasing a dokonca aj GPS monitoring vozidiel.

Vy alebo váš zamestnanec už nemusíte riešiť poistné udalosti, zadávať rôzne požiadavky do poisťovní na prepočet firemných poistení majetku, PZP, zodpovedností za škodu a ďalších administratívne náročných úloh.

Odpadáva veľká neistota pri nahlasovaní poistných údalostí.

Čo je najväčšou výhodou?

  • Viac času pre váš biznis – Až 75 % firiem a súkromných osôb nemá poriadok v dokumentácii k poistným zmluvám = plytvanie časom. Poriadok zabezpečíme prostredníctvom online aplikácie.
  • Znížite si výdavky – Viac ako 70 % firiem a súkromných osôb nevyužíva dostupné benefity a zľavy = nehospodárne výdavky. Benefity a zľavy optimalizujeme presne pre vás.
  • Vyhnete sa podpoisteniu – Viac ako 60 % firiem a 85 % súkromných osôb nemá správne stanovené všetky poistné sumy = podpoistenie. Správne poistné sumy vypočítame za vás.
  • Vyhnete sa kráteniu poistného plnenia – Až 40 % firiem a 50 % súkromných osôb pochybí pri nahlásení poistnej udalosti = krátené poistné plnenie. Príklad. Ak nemáte zlikvidované poistenie v sume 10 000 EUR, platíte ročné poistné 1 000 EUR, vaše celkové náklady sú až 11 000 EUR.
  • Dozor nad celým procesom likvidácie zabezpečíme naším skúseným likvidátorom.
  • Žiadne zaškoľovanie – Už nepotrebujete riešiť zaškolenie nového zamestnanca na správu svojich zmlúv.
  • Získate k dispozícii celý tím ľudí, ktorých budete mať neustále k dispozícii. Od kontroly a vytvorenia ponúk, uzatvorenia zmlúv, právne zastrešenie, komunikáciu s partnermi až po starostlivosť o celé portfólio. 👍

To najlepšie na koniec. Celý tento servis môžete mať bezplatne. V prípade otázok nás kľudne kontaktujte. Veď sme tu na to, aby peniaze pracovali pre vás.