Čomu sa venujeme

FINANCIE

Na mieru Ti nastavíme investície a sporenie. Aj úver, hypotéku či refinancovanie. Poistenie života, majetku, ani auta nesmieme vynechať. Druhý a tretí dôchodkový pilier tiež.

REALITY

Našim klientom poskytujeme exkluzívne zastúpenie nie len pri predaji ich nehnuteľností, ale dokonca aj pri hľadaní vysnívaného domova podľa dohodnutých parametrov.

PODCASTY

V našich podcastoch sa bavíme o rôznych témach. Ukážeme Ti, že o financiách a realitách sa dá hovoriť aj uvoľnene a s humorom. Chceme, aby si nás takto spoznal Ty aj tvoji priatelia.

Stále špekuluješ?

Sme odborníci zameraní na plnenie tvojich snov a potrieb. Sme nezávislí experti na osobné financie a reality.

 

Náš príbeh sa začal písať ešte v roku 2012, kedy sa profesia finančného sprostredkovateľa považovala za nadávku. Aby sme tento naratív pomohli zmeniť, od roku 2015 sme zdieľali svoje skúsenosti, tipy a odporúčania prostredníctvom facebookovej stránky Nešpekuluj. 

 

Ako veľkí fanúšikovia podcastov sme svoj pohľad na tému financií a realít začali v roku 2022 zdieľať vo vlastnom podcaste Nešpekuluj.

 

Sám dobre vieš, že osobné financie sú neľahkou témou. Vyriešiť finančné otázky ťa často stojí veľa času a špekulovania. S nami už špekulovať nemusíš, my špekulujeme za teba. Kontaktuj nás. Nestrácaj svoj čas a energiu. 

Ako nás nájdeš

Nešpekuluj.sk

Kancelária A204

 

BUSINESS CENTER GEMERSKÁ
Gemerská 3
04011 Košice